login

Szczecin

Sierpniowe Sesshin

Harada Roshi oferuje światowej Sandze kolejną możliwość aby praktykować razem ZAZEN oraz ZEN w akcji.


W terminie 17-26 sierpnia przyjedzie poprowadzić KOSESSHIN. Harmonogram KOSESSHIN będzie zawierał ZAZEN i SANZEN rano i wieczorem, a podczas dnia wspólne projekty SAMU. Harada Roshi wyraził swoją chęć aby demonstrować i być częścią praktyki SAMU, czyli ZEN w akcji. Popołudniami będzie okazja do wysłuchania TEISCHO.

KOKUHO będzie miało miejsce 17 sierpnia o godzinie 20:00. Prosimy o przybycie do godziny 18:00 aby zdążyć wprowadzić się do swoich pokoi. Zakończenie będzie miało miejsce nocą 25 sierpnia. 26 odbędzie się ceremonia urodzinowa Roshiego. Następnie Roshi wyjedzie do Japonii.

KOSESSHIN będzie miało miejsce w Hokuozan Sogenji, Birkenweg 1, 27330 Asendorf. Opłata 300 EURO, stypendium 170 EURO. Ponieważ harmonogram siedzenia nie jest tak intensywny jak podczas OSESSHIN, to jest to również okazja aby przyjechać ze swoimi partnerami, wprowadzając ich do treningu ZEN.

Ponieważ jest to wyjątkowe wydarzenie zapisujcie się bezpośrednio pod adresem:

Hokuozan.Sogenji@gmail.com 

Data składania zapisów upływa 1 czerwca 2012.

Cała Sangha będzie mieć wspaniałą szansę doświadczenia Roshiego w sytuacjach dnia codziennego, obserwując jak praktyka ZAZEN może dawać życie naszym codziennym aktywnością.

Weźcie proszę pod uwagę, że Shodo Harada Roshi kończy w tym roku 73 lata i nie możemy wiedzieć jak długo jeszcze będzie mógł podróżować po świecie wspierając nasze grupy. To co oferuje nam on dziś jest więc cenną szansą.

Gassho
ShoE


Due to Roshi's busy schedule this year, we are currently not accepting any new questions at this time

Your question to Harada Roshi

Characters remaining 1000

Please check previous questions before submitting to avoid duplication

Submit question