login

Szczecin

Sesshin czerwiec 2012

Zaproszenie na Sesshin z Shodo Harada Roshi - czerwiec 2012.
Organizowane przez polskie One Drop Zendo.


Droga Sangho,

Daty: Sesshin będzie miało miejsce od 17 czerwca (KOKUHO). Prosimy o przybędzie przed 18:00. Oficjalne zakończenie Sesshin odbędzie się 24 czerwca o godzinie 22:00. Rankiem 25 czerwca będą miały miejsce poranne Sutry oraz sprzątanie. Prosimy o ułożenie swoich harmonogramów w taki sposób żeby być na całym Sesshin.

Miejsce: Hokuozan Sogenji, Birkenweg 1, 27330 Asendorf. Najbliższymi stacjami kolejowymi są Syke lub Nienburg (Weser). Ze stacji zorganizujemy przewóz za pomocą grupowych taksówek. Na miejscu posiadamy do dyspozycji: pościel, duże poduszki do siedzenia (TANBUTON), zafu, ręczniki, miski do posiłków (JIHATSU).

Opłata: Opłata za Sesshin wynosi 300 EURO, Opłata w ramach stypendium wynosi 170 EURO. Jesteśmy zmuszeni do szukania oszczędności z powodu konieczności instalacji nowego systemu grzewczego, który okazał się za słaby podczas styczniowego Sesshin. Dziękujemy za Waszą wyrozumiałość.

Pomoc kuchenna: MIOUN wyraziła zgodę żeby zostać nadzorczynią prac kuchennych przez cały tydzień trwania Sesshin. Każde ONE DROP ZENDO zobligowane jest jednak do wytypowania TENZO na 1 dzień trwania Sesshin. Prosimy o zgłaszanie się do tej funkcji przy potwierdzaniu chęci wzięcia udziału w Sesshin. Istnieje możliwość zasugerowania menu, które będzie się chciało przygotować podczas własnego dyżuru. Jeśli nie będzie takich sugestii Nadzorczyni zorganizuje odpowiednie menu.

Termin składania aplikacji o udział w Sesshin: Prosimy o zgłaszanie się do udziału w Sesshin poprzez lokalnych liderów do dnia 15 kwietnia 2012. Jeśli istnieje potrzeba ubiegania się o stypendium prosimy o informowanie o tym razem ze zgłoszeniem.

Adres do korespondencji:
wojciech.sliwa@volvo.com

Podczas Sesshin prosimy o nie używanie telefonów komórkowych. W razie nagłej potrzeby dostępny jest stacjonarny numer Hokuozan Sogenji 0049-4253224557. Jeszcze raz podkreślamy, że podczas Sesshin przestrzegać będziemy milczenia. Prosimy o zgłaszanie się tylko tych osób, które ślubowały sobie pozostawanie w milczeniu przez cały tydzień.

Przed Sesshin odbędzie się spotkanie, na którym omówimy wszystkie szczegóły tak żeby mogło się ono odbyć w sposób płynny. Zapraszamy do odwiedzenia kanału Hokuozan Sogenji na YOUTUBE.

Mamy nadzieję na udane wspólne Sesshin.

ShoE,
Genyu i Genshin.
Poskie One Drop Zendo.


Due to Roshi's busy schedule this year, we are currently not accepting any new questions at this time

Your question to Harada Roshi

Characters remaining 1000

Please check previous questions before submitting to avoid duplication

Submit question