login

Szczecin

Kosesshin w Szczecinie-Raminie 23-28.01.2016


Czas trwania Kosesshin : 23 styczeń - Kokuho 18.00 wprowadzenie do sesshin, uroczyste rozpoczęcie - Kokuho o 20.00 wieczorem. Prosimy o przyjazd do godz. 16.00, o godzinie 16.00 z dworca PKP w Szczecinie odjedzie bus do Ramina (miejscowości położonej 20 min. od Szczecina, po niemieckiej stronie granicy)

Sesshin będzie trwało od 23-27 stycznia , zakończy się około 22.00 dnia 27.01 z możliwością pobytu do następnego dnia 28.01. , jako dnia wyjazdu i pożegnania Roshiego , który po godzinie 12.00 , będzie musiał wyruszyć na lotnisko.

Teisho: informacja zostanie podane w przeciągu najbliższych dni.


Miejsce:
 Ramin 20min drogi autem od Szczecina, po niemieckiej stronie granicy. Więcej informacji : https://www.facebook.com/GutshausRamin

Darowizna na rzecz sesshin : 600 zł , stypendium 300 zł (Wniosek o stypendium prosimy zgłaszać do lidera grupy do 1.11.2015, ilość ograniczona )

Uwaga zgłoszenia przyjmowane do u lokalnych liderów, wraz ze zgłoszeniem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, oraz umieszczenie swojego imienia i nazwiska w miejsce kropek w nazwie pliku. Zgłoszenia prosimy składać do 1 listopada.

FORMULARZ

E-mail:
 onedropzen.pl@gmail.com  z tytułem: "Zgłoszenie na sesshin Ramin 01.2016"

Tenzo : wolontariusze są zawsze mile widziani , w innym wypadku obowiązek zostanie przydzielony danym osobom.

Co zabrać :
 Prosimy o zabranie swoich śpiworów oraz poduszek do zazen maty będą dostępne, ręcznik, kosmetyki oraz klapki do szybkiego zakładania do kinhin 

Prośba:
 Sesshin jest wspólnym wysiłkiem, w którym Sangha
 praktykuje razem. Prosimy o pobyt przez całe sesshin, by nie rozpraszać i zabiera energii grupyPo zarejestrowaniu się , prosimy dać znać , o ewentualnych wcześniejszych, późniejszych przyjazdach i wyjazdach, oraz czy potrzebny będzie transport z ze Szczecina do Ramina. 
Pierwszeństwo do miejsc na sesshin mają ludzie, którzy pozostają przez całe sesshin.

Milczenie : Zgłoszenie na sesshin zobowiązuje do praktykowania ciszy podczas tego tygodnia i  pozostawania z wewnętrzną praktyką. Proszę przygotujcie swoją podróż i pracę tak , by nie mieć konieczności łączenia się z internetem podczas odosobnienia. Nie będzie dostępu do sieci Wifi, oraz prosimy o nie używanie swoich smartfonów, gdyż to przeszkadza w praktyce pozostałym uczestnikom.

Czekamy na Was wszystkich.
Gassho.
ODZ Polska 


Due to Roshi's busy schedule this year, we are currently not accepting any new questions at this time

Your question to Harada Roshi

Characters remaining 1000

Please check previous questions before submitting to avoid duplication

Submit question